Portföyümüz

Son Projelerimiz

3200
Kreatif Tasarım
280
Tamamlanan Proje
120
Mutlu Müşteri
16
Yıllık Deneyim
DİJİTAL DÜNYA

Dijital Dönüşümü Nasıl Yakalayabilirsiniz?

01
Marka Yönetimi
Marka Yönetimi

01 Uçtan Uca

Marka yönetimi için hedef pazar ile iyi bir ilişki kurmak çok önemlidir. Marka yönetiminin somut unsurları arasında ürünün görünüşü ya da hizmetin kalitesi, fiyatı ve ambalajı, vs. maddi olmayan unsurlar, tüketicilerin marka ile paylaştığı deneyimler ve aynı zamanda marka ile olan ilişkileridir.
read more
02
Grafik Tasarım
Grafik Tasarım

02 Kreatif, Özgün

Firmanızın, markanızın veya kurumsal statünüzün kuruluşundan itibaren logo, kurumsal kimlik, poster, afiş. katalog ,broşür ve birçok grafik tasarım ihtiyaçlarında sektörünüzün gerekliliklerine uygun ve özgün tasarımlar sunmaktayız.
read more
03
Web Tasarım
Web Tasarım

03 Dijital Yüzünüz

Şirketinizin markalaşması ve marka bilinirliğini oturtması için kurumsal değerlerinizi web siteniz sayesinde ortaya koyabilirsiniz. Dijitalde varolmayan işletmeler, artık dijitali avucunun içi gibi bilen günümüz kullanıcıları tarafından ciddiye alınmamaktadır. Farkınızı ve potansiyelinizi yansıtabileceğiniz en geniş mecranın dijital olduğunu benimsemeli ve buna göre harekete geçmelisiniz.
read more
04
Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi

04 Hedef Kitle

Markanızın dijital vitrini görevi gören sosyal medya hesaplarınızı, doğru tasarımlar ve doğru kitle analizleri ile sizin için yönetiyor ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Her sektör için doğru kitlenin bulunması ve bu doğrultu da süreçlerin yönetilmesi çok önemlidir.
read more
05
E-Ticaret
E-Ticaret

05 Neden Önemli?

Kullanıcıların E-Ticareti seçmesinin en büyük nedenleri arasında zahmetsiz alışveriş yapıyor olmalarıdır. İstedikleri yerde, sadece internetin olması yeterli, oldukça fazla çeşit seçeneği ile aradıklarından çok daha fazlası ile karşılaşmaktadırlar. Ayrıca 7/24 alışveriş yapma imkânları da vardır.
read more
06
Yazılım Geliştirme
Yazılım Geliştirme

06 Size Özel

ASP.Net MVC, PHP, MySQL, Java, C#, jQuery, Javascript, Node-JS, veya CSS yazılım dilleriyle istediğiniz yazılım projesini siz hayal edin biz gerçekleştirelim.
read more
 • 01
  Marka Yönetimi
 • 02
  Grafik Tasarım
 • 03
  Web Tasarım
 • 04
  Sosyal Medya Yönetimi
 • 05
  E-Ticaret
 • 06
  Yazılım Geliştirme
Görüşme Başlat
Yardıma ihtiyacım var
Peakup Creative
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?